NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Sitemiz üzerinden üyelik oluşturarak veya misafir kullanıcı olarak sipariş oluşturabilirsiniz.Üyeliğinizi oluşturduktan sonra, satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek beğenmiş olduğunuz renk, numara/beden tercihinizi yapıp "Sepete ekle" butonuna basarak, ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında sayfamızın sağ üst tarafında bulunan "Sepetim" e tıklayarak, sistemin size soracağı kargo ve teslimat bilgilerinden sonra, ödeme bilgilerinizi yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

 

 SİPARİŞİMİN DURUMUNU NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. 

 

SİPARİŞ VERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Öncelikle üye olurken, dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir. 
Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için, adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir. 

 

SİPARİŞİMİ VERDİM, BUNDAN SONRA NE OLACAK?

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra ortalama 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. . Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

 

SİPARİŞİMDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?

Siparişiniz oluşturulduktan sonra sipariş değişimi yapılamamaktadır.

 

YURT DIŞINA GÖNDERİM YAPIYOR MUSUNUZ?
Türkiye dışına gönderim yapılmamaktadır.